Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa
Podziękowania



Sponsorzy i darczyńcy:

Instytucje:

Andersen Konsulting (Warszawa), Biblioteka Wojewódzka w Krakowie, Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży (Warszawa), CHZ Ars Polona, Computerland (Warszawa), BGŻ w Katowicach, Gazeta Wyborcza (Warszawa), Geotronix (Warszawa), Tygodnik Powszechny (Kraków), Głos Wielkopolski (Poznań), Polska Akcja Humanitarna , SMG/ KRC Poland, Firma Kurierska "Stolica", "Świat Książki" Bertelsmann, Łódzka Drukarnia Wydawnictw Naukowych SA, Prumerica Financjal Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie w Krakowie, Instytucja Filmowa Apollo Film, Media Directions Warszawa, Ernst Young, M-Real Aliance i inni.

Osoby prywatne:

Marcin Januś - Gorlice, Krzysztof Kowalewski - Warszawa, Maciej Gryglas - Ząbki, Luiza Jakubowska - Warszawa, Borys Kowalski - Warszawa, Aleksander Nawrocki - Warszawa, Jerzy gierszewski - Warszawa, Anna Rawska - Warszawa, Łukasz Sobolewski - Gorlice, Eugenia Kwiatkowska - Toruń, Michał Konopka - Stara Miłosna, Magdalena i Paweł Swianiewicz - Warszawa, Michał Cichy - Warszawa, Irena i Andrzej Chrzanowski - Warszawa, Zbigniea Probulski - Gorlice, Ryszard Radwański - Warszawa, Marek Greplowski - Kraków, Maria Socha - Łódź, Jan Przybora - Warszawa, Ryszard Haczek - Izabelin, Joanna Czechowska i Grzegorz Hajduk - Kraków, Marek Biskup - Kielce, Tomasz Hoffman - Poznań, Joanna i Wojciech Krasuscy - Warszawa, Agata i Tadeusz Winkowscy - Warszawa, Katarzyna Pawłowska - Warszawa, Janusz Pietrucha - Gorlice, Krzysztof Kempski - Krynica, Bogusław Diduch - Gorlice, Zofia Rowińska - Siary, Jrma Hoppe - Toruń, Marta Przewor - Gorlice, Artur Nowak - Celestynów, Piotr Janowski - Warszawa, Marek Noniewicz - Bydgoszcz, Małgorzata Małuch - Sękowa, Paweł Kula - Szczecin, Andrzej Augustyn - Łużna.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy tak wspaniale pomogli doposażyć świetlicę stowarzyszenia.

Dziękujemy Panu Robertowi Hale za złoty pierścionek. Dziękujemy za hojne dary (sprzęt komputerowy, aparat cyfrowy, drukarki, skanery, rzutniki, narty, książki) Marii i Jerzemu Kwaśny, Irenie i Jerzemu Gładczenko, Jerzemu Soleckiemu, Mariuszowi Wiśniewskiemu, Halinie Machowczyk.

Szczególnie serdecznie dziękujemy Panu Janowi Starostce z Tarnowa za wsparcie naszych działań i dary rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego i sportowego.

* * * * *


"Świat. Fotografie dzieci z Jasionki i Krzywej" ukazał się dzięki pomocy:

firm Andersen Business Consulting i Ernst Young, które sfinansowały projekt warsztatów;
firmy Epson, która dostarczyła materiały fotograficzne do przygotowania wystawy;
Piotra Janowskiego, który je wymyślił i poprowadził razem z Pawłem Kulą i Markiem Noniewiczem;
Marcina Piróga, który im w tym pomógł;
Basi Niewiadomskiej, która opracowała album od strony graficznej i typograficznej;
Elżbiety Wójcik-Leese, która przełożyła na język angielski tekst Piotra Janowskiego;
Artura Hanca, Piotra Kaweckiego i Przemysława Piętaka, którzy pracowali nad przygotowaniem albumu do druku;
firmy M-Real Aliance, która podarowała papier;
Tadeusza Winkowskiego i firmy Winkowski Sp. z o.o., która album wydrukowała i oprawiła

Dzięki Markowi Biskupowi i firmie Prumerica Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA autorzy zdjęć mogli przyjechać na wernisaż i promocję albumu w Warszawie

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc:

Agnieszce Kamińskiej, Agacie Niewiarowskiej,
Bognie Piechockiej, Marcinowi Janusiowi,
Markowi Prackiemu i firmie Skf

* * *


Serdeczne podziękowania za pomoc dla Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.

* * *


Podziękowania dla lek. med. Andrzeja Augustyna i pracowników Ośrodka Zdrowia w Łużnej za zorganizowanie badań lekarskich dla mieszkańców sołectwa Krzywa.

* * *


Serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Szkolnemu PWN za przekazanie w darze - drugi rok z rzędu - podręczników i ćwiczeń do nauki języka angielskiego.

* * *


Podziękowania dla Fundacji J&S Pro Bono za pomoc finansową w realizacji programu "Być u siebie"

* * * * *


Jeden Procent

Andrzej Jawień-Zagórzany,Jan Kołodziejczyk-Małastów, Danuta i Jan Kaczor-Rozdziele,Janusz i Hanna Kotarowie-Warszawa,Halina Anatol-Brzeg Dolny,Grzegorz Wolecki-Giżycko,Marta Gutter-Kobylanka,Maria Cicha-Kraków,Marek Gawron-Warszawa,Juliusz Raczkowski-Strzeszyn,Witold Missala-Warszawa,Monika Natkowska-Warszawa,Jacek Stanaszek-Kielce,Beata Ślisz-Pieszyce,Maria i Mirosław Tomaszewski-Gdynia,Beata Iwan-Bydgoszcz,Maciej Dolata-Warszawa,Krzysztof Bartodziej-Radom,Jarosław Macioszek-Warszawa,Anna Wiatr-Gorlice,Gabriel i Barbara Wiatr-Gorlice,Łukasz Wiatr-Gorlice,Anna Salwierz-Gliniana,Stefan Maryńczak-Małastów,E.Z. Olszańscy-Gorlice,Fryderyk Jucha-Jasło,Piotr Śliwiński-Kraków,Edyta Śliwińska-Kraków,Bożena Drzymała-Gorlice,Alicja Garlińska - Cieślak-Warszawa,Tomasz Oleszkowicz-Ropica Polska, Jaroslaw Świniarski-Mława,Tomasz Gutek-Krakow,Anna Zadrżyńska - Barącz-Warszawa,Ryszard Radwański-Warszawa,Marek Garliński-Warszawa,Barbara Staniszewska-Gorlice,Magdalena Chondrzyńska-Warszawa,Mirosław Świerk-Warszawa, Andrzej Ruszczak-Jaskowa Dolna,Grażyna Makulec-Łódz,Arkadiusz Bernaś-Radom, Alicja Piszczek - Usługi Transport.-Ropa,Elżbieta Jeleń-Kraków,Małgorzata Witeska-Warszawa,Renata Kopyto-Kraków,Tomasz Warzecha-Kraków,Maria Kucharczyk-Gorlice,Magdalena Szymańska-Warszawa,Andrzej Grzywacz-Warszawa,Bronisław i Dorota Szymańscy-Warszawa,Maria Hładyk-Gorlice,Wieslawa Krysa-Tarnów,Jadwiga Wąsik-Chorzów,Zofia Lenard-Gorlice,Marek Szarawara,Joanna Kruczkowska-Łódz,Agnieszka Gargas - Litwińska-Nowy Sącz,Magdalena Petryńska-Warszawa,Monika Gruszka,Tomasz Wojsz-Wędrów,Danuta Świerk - Maryńczak-Małastów,Natalia Wróblewska-Warszawa,Wiola Wróblewska-Warszawa,Piotr Janowski-Komorów,Grażyna Mosior-Jaworzno,Henryl i Barbara Kaminski-Lasin,Barbara Szul i Dariusz Pluciński-Rzeszów,Agnieszka Orlińska Cybulak-Przeworsk,Małgorzata Bienkowaska-Warszawa,Zbigniew Baczynski-Puławy,Andrzej Krakowiak-Puławy,Elżbieta Sucińska-Warszawa,Jarosław Kepiński-Nowa Iwiczna,Borys Kowalski-Gorzów Wielkopolski,Ewa Orłowska-Warszawa,Leszek i Małgorzata-Jopkiewicz,Katarzyna Olender-Zbąszynek,Marcin Januś-Gorlice,Andrzej Stasiuk-Wołowiec,Ptrycja i Michał Zielonka-Katowice,Fabian Szarowicz-Męcina Mała,Sławomir Galek-Warszawa,Jacek Ziemiński-Warszawa,Krzysztof Mystkowski-Kraków,Magdalena Domańska - Cieślak-Warszawa,Anna Rawska-Warszawa

Dziękujemy

* * * * *


Darowizny

Aleksandra Banaszewska-Kraków,Joanna i Wojciech Krasuski-Warszawa,Mariusz Szczygieł-Warszawa,Krzysztof Patkowski-Poznań,Forum Rondo Sp.z o.o.-Wrszawa,Aleksabdra Banaszewska-Kraków,Jacek Patrzykont "Na Krawędzi"-Warszawa,Andrzej Baryłka-Wrocław,Piotr Wieczorkiewicz-Lublin

Dziękujemy